Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

UŞAKLI ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDIK

Sağlık ve sosyal hizmet işçilerinin sorunlarının yerinde tespiti ve  üyelerimizin sıkıntılarının çözümü  için devam eden saha çalışmaları kapsamında Uşak’taydık

UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ’NDE ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

Sendika Genel Sekreterimiz Halit Kayalı ve  Uşak İl Başkanımız Gülizar Topaloğlu, Uşak Eğitim Araştırma  Hastanesi’nde yaptıkları toplantıda üyelerimiz ve temsilcilerimiz ile bir araya geldi.

Toplu  İş Sözleşmesi, mevzuattaki değişiklikler,  Sendika  Genel Merkezi’nin bakanlıklar ve  ilgili birimlerinde yürüttüğü  çalışmalar hakkında  katılımcıları bilgilendiren Genel Sekreter Halit Kayalı,  üyelerin yönelttiği soruları cevaplandırdı, yeni dönem toplu  iş sözleşmesi ile ilgili görüş ve önerileri aldı.

SOSYAL HİZMET PERSONELİNİN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

Genel Sekreter Halit Kayalı ve  İl Başkanı Gülizar Topaloğlu  ayrıca Aile  Çalışma ve  Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı  Uşak’taki  kuruluşlarda görev yapan sosyal hizmet personeli ile de bir araya geldi.

Temsilcilerin de iştirak ettiği toplantıda, tayin becayiş, zorunlu emeklilik, yüzdelik farklar, fazla mesai ücretleri, mesai sistemi ve çalışma koşullarından kaynaklanan problemlere ilişkin değerlendirme yapıldı,  üyelerin sahadan yansıttıkları sıkıntılar istişare edildi.

UŞAK EGEM TV EKRANLARINI SAĞLIK VE SOSYAL HİZMET İŞÇİLERİNE AÇTI

Genel Sekreter  Halit Kayalı,  Uşak’ta gerçekleştirdiği saha çalışması kapsamında Uşak EGEM  TV’nin canlı yayınına katılarak sorunları ve sendikal çözüm önerilerini bir kez daha ekranlardan kamuoyuna duyurdu.  Kayalı’ya  programda Uşak  İl Başkanı  Gülizar Topaloğlu da eşlik etti.

Fotoğraflar

TOP

UŞAKLI ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDIK