TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ MÜZAKERELERİNE DEVAM EDİLDİ

 

Edirne Trakya Üniversite’sinde görev yapan sağlık ve sosyal hizmet işçilerini kapsayacak olan Toplu İş Sözleşmesi müzakerelerinin oturumları devam edildi.

Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, Edirne Şube Başkanımız Emre Promet ve Genel Sekreter Yardımcımız Yahya Bilgin, üniversitede gerçekleştirilen TİS müzakerelerinde  Rektör Tabakoğlu  ve heyeti ile bir araya geldi.

 

TEMSİLCİLERİMİZLE TİS MÜZAKERELERİ YAPILDI

Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz, Trakya Üniversite’sinde gerçekleştirilecek olan toplu iş sözleşmesi müzakereleri öncesi temsilcilerimiz ile bir araya geldi, toplu iş sözleşmesinde uygulanması beklenen talepleri dinledi.

 

ÜNİVERSİTE HEYETİ İLE TOPLANTI

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz ve beraberindeki Sendikamız heyeti, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Üniversite Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Abdullah Taş, Döner Sermaye Müdürü Prof. Dr. Enis Uluçam, Hastane Baş Müdürü Ahmet Sezgin, Personel Daire Başkanı Yılmaz Çavaş, İdari Mali İşler Daire Başkanı Ayşegül Kuşlar ve Hastane Müdürü Muzaffer Tudan’la bir araya gelerek, müzakere gerçekleştirdi.

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, toplantıda temsilcilerimizin talepleri ve kuruma bağlı çalışan üyelerimizin sorunlarının çözümü noktasında toplu iş sözleşmesi taleplerini de iletti.

Yavuz’a temasları ve müzakereler sırasında Edirne Şube  Başkanımız Emre Promet ve yönetim kurulu üyeleri ile temsilcilerimiz de eşlik etti.

 

Fotoğraflar

TOP

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ MÜZAKERELERİNE DEVAM EDİLDİ