Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

Toplu iş Sözleşmesi Yüksek Hakem Kurulundan çıktı.

4.3.2017 - 15:54

İstanbul Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüğünde çalışan üyelerimizin Toplu iş Sözleşmesi Yüksek Hakem Kurulundan çıkmıştır. Toplu iş sözleşmesi Bilgilendirme ve iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili bilgilendirme toplantısı gerçekleştirerek, Temsilcilerimize ve Kurum müdürlüklerine açıklamalarda bulunulmuştur. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Hukuk Müşaviri Av.Anıl Beşir Bey’e, Çasgem İş Sağlığı Müdürü Şah Şeyhmus Ektirici Bey’e, Memursen İl Başkanımız Durali Baki Bey’e Hizmet İş 1 Nolu Şb. Bşk. Mustafa Canpolat Bey’e ve il temsilcimiz Hasan Sivri arkadaşımıza, temsilcilerimize teşekkür ederim.

Fotoğraflar

Yorumlar

19.3.2017 21:02:14 Gokhan oznur

ALLAH hayırlı etsin bu erdemli ve kararlı mucadelenizde Allah yolunuzu açık etsin biz herdaim bir aileve bir ekip oldukça insallah daha birçok sozlesmelere imzalar atacagiz Kararlı ve istikrarlı duruşumuz bir birimize olan gönül bağımız ve karşılıklı güven hislerimizin verdiği güçten doğar Van Gökhan öznur

Yorum yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Yorumunuz editörümüz tarafından incelendikten sonra sitemizde yayınlanacaktır.

TOP

Toplu iş Sözleşmesi Yüksek Hakem Kurulundan çıktı.