SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ’NDE TİS SÜRECİNİ BAŞLATTIK

 

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi ile Diş Hekimliğinde çalışan üyelerimiz için TİS süreci başladı.

Sendikamız ile Cumhuriyet Üniversitesi Rektörlüğü arasında  01.01.2022 – 31.12.20223 yıllarını kapsayacak olan İşletme Toplu İş Sözleşmesinin ilk görüşmeleri Rektörlük Senato Toplantı Salonu’nda yapılan toplantı ile gerçekleştirildi.

Görüşmelere Sendikamız Genel Başkan Yardımcımız Sayın Süleyman DOĞAN, Sendikamız Avukatı İlyas Şeker, Toplu Sözleşeme ve Mevzuat Uzmanlarımız Emre KILIÇ ve Ecrin FERAH, Sivas Şube Başkanımız İbrahim EYCE, Başkan Yardımcılarımız Hikmet ERDEM,  Onur IRMAK ve işyeri temsilcilerimiz katıldı.

Sendikamızın faaliyetinin anlatıldığı ve imzalanacak olan TİS hakkında bilgilendirmenin yapıldığı toplantıya Üniversite adına Rektör Yardımcısı (Başkan) Prof. Dr. Hilmi Ataseven ,Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Kadir Özköse, Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ömer Tamer Doğan, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İhsan Hübbezoğlu, Hukuk Müşaviri Av. Bahadır Kır, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Altan Özbek, Sağlık Hizmetleri Uygulama ve Araştırma Hastanesi Finansal Yönetici Kamil Yücekaya, Döner Sermaye ve İşletme Müdürlüğü İşletme Müdürü Arif Demirel, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Mali Hizmetler Şube Müdürü Mustafa Erol ve Diş Hekimliği Fakülte Sekreteri Harun Karakaya katıldı.

 

REKTÖR YARDIMCILARI VE GENEL SEKRETER ZİYARET EDİLDİ

 

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan yönetimindeki Sendikamız heyeti görüşmeler kapsamında Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hilmi Ataseven ile Prof. Dr. Ünal Kılıç ve Üniversite Genel Sekreteri Prof. Dr. Kadir Özköse’yi de ziyaret ederek, toplu iş sözleşmesi taslağı üzerinde görüş alışverişinde bulundular.

 

ÜYE VE TEMSİLCİLERLE TOPLANTI YAPILDI

Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan ve beraberindeki heyet, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi ve  Diş Hekimliği’nde çalışan üye ve temsilcilerimiz ile bir araya geldiler.

Üniversite Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda  Genel Başkan Yardımcısı  Doğan,süreçle ilgili katılımcıları bilgilendirdi,  üniversite yönetimi ile yapılan toplantılara ilişkin bilgi verdi.

Toplu  İş sözleşmesi taslağı hakkında da üyelerin bilgilendirildiği toplantıda Sendikamız Avukatı İlyas  Şeker’de mevzuat hakkında katılımcılara bir sunum yaptı.

TİS Uzmanlarımız Emre Kılıç ile Ecrin Ferah’ın da toplu sözleşme süreci ve  işleyişi ile ilgili olarak katılımcıları bilgilendirdiler.

Toplantıya Sivas Şube  Başkanımız  ve Yönetimi de katıldılar.

 

TOKAT ŞUBEMİZE ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan ve heyetimiz  Tokat  Şubemizi de ziyaret ettiler.

Tokat Şube  Başkanımız Faruk Çevik ile bir araya gelen heyetimiz, Şube Başkanı  Çevik’ten ildeki faaliyetlere ilişkin bilgi aldılar.

 

 

 

Fotoğraflar

TOP

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ’NDE TİS SÜRECİNİ BAŞLATTIK