SERT’TEN TANRIVERDİ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

 

Genel Başkanımız Devlet Sert önderliğinde Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Mustafa Özüpek, Remzi Karataş ve Süleyman Doğan’dan oluşan sendikamız heyeti, 3. Olağan Genel Kurulumuzda Divan Başkanlığı görevi yapan Hizmet İş Sendikası Kurucu Genel Başkanı, AK Parti 22.23.24. Dönem Manisa Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konfederasyonumuz HAK-İŞ’in Filistin ve Kudüs Komite Başkanı Hüseyin Tanrıverdi’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Tanrıverdi’nin sendikal ve siyasi tecrübelerinin 3. Olağan Genel Kurulda sağlık ve sosyal hizmet işçilerinin birlik, beraberlik ve demokrasi vurgusunun ön plana çıkmasında Divan Başkanı olarak çok büyük katkıları olduğunu ifade eden Genel Başkan Devlet Sert bu manada teşekkürlerini ifade etti.

Ziyarette Öz Sağlık-İş Sendikası’nın gerek üye sayısı  gerekse  örgütlü olduğu iş kolu açısından taşıdığı öneme işaret eden  Hüseyin Tanrıverdi, “ Demokratik teamüllerin en güzelinin yaşandığı Genel Kurulunuzu yeniden tebrik eder, Genel Başkan Sayın Sert nezdinde tüm yönetim kurulu üyelerine yeni dönemlerinden başarılar dilerim” dedi.

Fotoğraflar

TOP

SERT’TEN TANRIVERDİ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ