Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

SENDİKAMIZ GENEL BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZDEN ÖZ ÇELİK-İŞ SENDİKAMIZA ZİYARET

15.11.2018 - 10:02

SENDİKAMIZ GENEL BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZDEN

ÖZ ÇELİK-İŞ SENDİKAMIZA ZİYARET

Sendikamız Genel Başkanı Sayın Devlet SERT’in başkanlığında, Genel Başkan Yardımcısı Mustafa ÖZÜPEK, Genel Başkan Yardımcısı Süleyman DOĞAN ile Genel Sekreterimiz Halit KAYALI’nın da aralarında bulunduğu heyet Öz Çelik-İş Sendikamız Genel Başkanı Sayın Yunus DEĞİRMENCİ’yi makamında ziyaret etti.

Sendikamız Genel Başkanı SERT, yapılan görüşmede; Öz Çelik-İş Sendikamızın 13-14 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen 14. Olağan Genel Kurulunda alınan karar ile “ÇELİK-İŞ SENDİKASI” olan kısa adının “ÖZ ÇELİK-İŞ SENDİKASI” olarak düzenlenmesinden ve duyulan memnuniyeti dile getirilirken göreve seçilen Genel Başkan Sayın Yunus DEĞİRMENCİ ile Genel Başkan Yardımcısı Bayram ALTUN, Genel Başkan Yardımcısı Recep AKYEL ve Genel Başkan Yardımcısı Ferhan ÖNER’e görevlerinde başarı temennileri iletti.

   Öz Sağlık-İş Sendikası olarak bir kez daha, kardeş sendikamız Öz Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Sayın Yunus DEĞİRMENCİ ile Yönetim Kurulu Üyesi kardeşlerimizi 14. Olağan Genel kurulda göreve seçilmelerinden dolayı kutluyor ve hayırlı hizmetlerinde başarılar diliyoruz.

 

Fotoğraflar

Yorumlar

Henüz yorum eklenmemiş.

Yorum yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Yorumunuz editörümüz tarafından incelendikten sonra sitemizde yayınlanacaktır.

TOP

SENDİKAMIZ GENEL BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZDEN ÖZ ÇELİK-İŞ SENDİKAMIZA ZİYARET