SAĞLIK İŞÇİLERİNDEN AHDE VEFA

HASTANELER ARASI FUTBOL TURNUVALARINA VEFAT EDEN ARKADAŞLARININ İSMİNİ VERDİLER

Sağlık ve sosyal hizmet işkolunda büyük bir özveri ile görev yapan üyelerimiz, bir yandan büyük bir mücadele ile görevlerini yerine getirirken, diğer yandan da Sendikamızın sosyal ve kültürel yönünü ihmal etmiyor. 
İstanbul  1,2, 3 ve  4 No’lu  şubelerimiz tarafından ayrı ayrı  organize  edilen hastaneler arası futbol turnuvaları ile yoğun iş stresine biraz ara veren  üyelerimiz, aynı zamanda büyük bir  vefa örneği de sergilemiş oldular.
İstanbul 1 No’lu Şubemiz cinayete kurban giden üyeleri Ayşegül Aktürk, 2 No’lu  Şubemiz vefat eden üyeleri Sezai Dağdelen,  3 No’lu  Şubemiz yine vefat eden üyeleri  Eyüp Bahadır, 4 No’lu  Şubemiz ise hayatını kaybeden üyesi  Murat Çidam adına bir futbol turnuvası  organize etti.
Eyüp Bahadır ve Murat Çidam adına organize edilen futbol turnuvasının başlama vuruşu Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Özüpek tarafından yapıldı.
İstanbul  1 ve 2 No’lu  Şubemiz tarafından organize edilen Ayşegül Aktürk ve  Sezai Dağdelen Futbol Turnuvalarının başlangıç vuruşu ise  Genel Başkanımız Devlet Sert’in  himayesi ve selamı ile 1 No’lu  Şube  Başkanımız Adem Yavuz ve 2 No’lu  Şube  Başkanımız Erdem Dinç ile diğer katılımcılar tarafından yapıldı.
İstanbul  1-2-3-4 No’lu  şube başkanlarımız ve temsilcilerimizin katılımlarıyla başlatılan futbol turnuvaları açılış törenlerine  turnuvaya  ismi verilen üyelerimizin aile ve yakınları da katıldı, törende duygu dolu anlar yaşandı.
Hastaneler arası futbol turnuvasının karşılaşmaları tüm coşkusu ile devam ediyor.

Fotoğraflar

TOP

SAĞLIK İŞÇİLERİNDEN AHDE VEFA