KARATAŞ’TAN ESKİŞEHİR VE KÜTAHYA’DA BÜYÜK TEŞKİLAT ÇALIŞMASI

Sendikamızın Sağlık ve Sosyal Hizmet işçilerinin sorunlarının yerinde ve hızlı çözümü için yürüttüğü saha ve teşkilat çalışmaları hızla devam ediyor.

Bu kapsamda Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Remzi Karataş, Eskişehir ve Kütahya’da kapsamlı teşkilat çalışmaları gerçekleştirdi.

Eskişehir Şube Başkanı Filiz Taşdelen ve Kütahya Şube Başkanı Hatice Başçam ile yönetimlerini ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Karataş, il bazlı sendikal faaliyetler ve üyelerimizin yaşadığı sorunlar hakkında bilgi aldı.

TEMSİLCİLER TOPLANTISI YAPILDI

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Remzi Karataş, Eskişehir ve Kütahya’da, şube yönetimleri, temsilcilerimiz, komite başkanlarımızla ile bir araya geldi, devam eden toplu iş sözleşmesi müzakereleri hakkında bilgi verdi, üyelerimizin sorunları hakkında istişarelerde bulundu.

HAK-İŞ KÜTAHYA İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

Saha ve teşkilat çalışması kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Karataş, HAK-İŞ Kütahya İl Başkanı Sabahattin Ödemiş’i de ziyaret etti.

İl Başkanı Sabahattin Ödemiş’i ziyareti sırasında Genel Başkan Yardımcımıza Kütahya Şube Başkanımız Hatice Başçam ile yönetimi de eşlik etti.

Fotoğraflar

TOP

KARATAŞ’TAN ESKİŞEHİR VE KÜTAHYA’DA BÜYÜK TEŞKİLAT ÇALIŞMASI