İSTANBULLU SAĞLIK İŞÇİLERİ TİS’TEN MEMNUN

Sendikamızın sağlık işçileri adına imzalamış olduğu toplu iş sözleşmesinden duyulan memnuniyet saha çalışmalarında da kendini gösterdi.

Genel Başkan Yardımcımız Mustafa  Özüpek’in  geniş  İstanbul saha çalışmasında ziyaret ettiği kurum ve kuruluşlardaki üyelerimiz ve  sağlık  işçileri, imzalanan  Toplu  İş sözleşmesi ile sağlanan kazanımlardan dolayı Öz Sağlık İş Heyetini çiçeklerle karşıladılar.

Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Özipek’in İstanbul genelinde gerçekleştirdiği çalışmalara 1 No’lu Şube Başkanımız Adem Yavuz, 2 No’lu Şube Başkanımız Erdem Dinç, 3 No’lu Şube Başkanımız Ergin  Balekoğlu,  4 No’lu  Şube  Başkanımız Temel Yazıcı, temsilcilerimiz ve  üyelerimiz de  eşlik etti.

Bu kapsamda Erenköy Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni, Bayrampaşa Devlet Hastanesi’ni ve Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görev yapan üyelerimizi ziyaret eden  Özipek yönetimindeki Öz Sağlık İş Heyeti,  sağlık işçileri tarafından gittikleri her yerde çiçeklerle karşılandılar.

Sendikanın Sağlık Bakanlığı’nda çalışan üyeleri ve sağlık işçileri adına imzaladığı Toplu İş Sözleşmesi’nden duyulan memnuniyetin ifade edildiği ziyaretlerde ayrıca Genel Merkez faaliyetleri, diğer toplu iş sözleşmeleri konularında üyeler bilgilendirildi, fikir alışverişinde bulunuldu.

Özüpek, üyeleri çalıştıkları birimlerde ziyaret ederek, sorunlarını da dinledi, sendikal çözüm önerileri konusunda yöneticilerle görüşerek ortak strateji belirlenmesi konusunda fikir birliğine varıldı.

ÖZ SAĞLIK-İŞ AİLESİNİN “BEBEK” ÜYELERİ

Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Özüpek İstanbul temasları kapsamında Sendikamız ailesine katılan “bebek”  üyelerimizi de ziyaret etti.

Özüpek, İstanbul 1 No’lu Şube Başkanı Adem Yavuz ile Şube  Başkan Yardımcısı  Ali Aktaş’ı, yeni doğan bebeklerinden dolayı evlerinde ziyaret etti ve hayır dua  dileklerinde bulundu.

Fotoğraflar

TOP

İSTANBULLU SAĞLIK İŞÇİLERİ TİS’TEN MEMNUN