Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

Genel Sekreterimiz Halit Kayalı, Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Süleyman İSLAMOĞLU’nu ziyaret etti.

9.08.2018 - 12:34

Sendikamız Genel Sekreteri Sayın Halit KAYALI 696 Sayılı KHK kapsamında daimî işçi kadrosuna alınan Sağlık İşçileri ile öteden beri kadrolu olarak çalışan sağlık işçilerinin sorunları hakkında T.C Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Süleyman İSLAMOĞLU ile makamında bir görüşme gerçekleştirdi.

Genel Başkanımız Sayın Devlet SERT adına yapılan görüşmede kadroya geçen üyelerimiz ile öteden beri kadrolu olarak çalışan sağlık işçilerinin yaşadıkları ortak sorunlar yazılı olarak sunulmuş olup bu sorunların çözümü noktasında Bakanlık-Sendika bağlamında bir komisyon kurulması da talep edilmiştir.
Yapılan görüşmede, kadroya alınan sağlık işçilerinin sorunları hakkında araştırma yaparak bakanlığa sunduğumuz rapor hakkında duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın İslamoğlu, sağlık hizmetlerinin daha da iyileştirilmesi noktasında sosyal taraflarla da iletişim halinde çalışmaların devam edeceğini ifade etmiştir. 
Yoğun çalışma temposuna rağmen sağlık işçilerinin sorunlarına kayıtsız kalmayarak gerekli ilgi ve nezaketi gösteren Genel müdürümüz Sayın Süleyman İslamoğlu’na teşkilatımız ve üyelerimiz adına teşekkür ediyoruz.

 

Fotoğraflar

Yorumlar

Henüz yorum eklenmemiş.

Yorum yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Yorumunuz editörümüz tarafından incelendikten sonra sitemizde yayınlanacaktır.

TOP

Genel Sekreterimiz Halit Kayalı, Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Süleyman İSLAMOĞLU’nu ziyaret etti.