Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

Genel Başkanımız Devlet SERT tarafından Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Dr. Abdulvahit SÖZÜER’e ziyaret.

25.05.2018 - 15:26

KADROYA GEÇEN SAĞLIK İŞÇİSİ ÜYELERİMİZİN

SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ İÇİN

GENEL BAŞKANLIĞIMIZDAN GELEN  
 
Y E N İ   H A M L E! 
 
 
 
(İLAVE TEDİYE ÜCRETİ, İKRAMİYE ALACAĞI, ÇOCUK YARDIMI,

YEMEK YARDIMI, YOL YARDIMI, ÜCRET ZAMMI, BULAŞICI

HASTALIK VE RİSK PRİMİ, KIDEM VE YILLIK İZİN) 

 

   Sağlık Bakanlığına bağlı kurumlarda çalışmakta olan sendikamız üyesi personellerin kadroya geçiş sonrası kurumlarda mali açıdan yaşadıkları sorunlara ilişkin hazırlanan rapor Genel Başkanımız Sayın, Devlet Sert tarafından Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Dr. Abdulvahit SÖZÜER’e yapılan ziyarette elden sunuldu. 

   Genel Başkanımız Sert, Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Dr. Abdulvahit SÖZÜER’den, ‘’İlave Tediye Ücreti, İkramiye Alacağı, Çocuk Yardımı, Yemek Yardımı, Yol Yardımı, Ücret Zammı, Bulaşıcı Hastalık ve Risk Primi, Kıdem ve Yıllık İzin’’ sorunlarının ele alındığı raporun değerlendirilerek bu sıkıntıların giderilebilmesi ve çözüme kavuşturulması noktasında Sağlık Bakanlığına bağlı tüm kurum ve kuruluşlara uygulamaya ilişkin yazı (genelge) yazılmasının aciliyet arz ettiğini ifade etti. 

 

Fotoğraflar

Yorumlar

Henüz yorum eklenmemiş.

Yorum yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Yorumunuz editörümüz tarafından incelendikten sonra sitemizde yayınlanacaktır.

TOP

Genel Başkanımız Devlet SERT tarafından Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanı Sayın Dr. Abdulvahit SÖZÜER’e ziyaret.