GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KARATAŞ’TAN ÇANKIRI, KARABÜK, KASTAMONU, ZONGULDAK, BARTIN,BOLU, SAKARYA ve DÜZCE’DE BÜYÜK SAHA ÇALIŞMASI

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş’ın, Türkiye geneli saha çalışmaları devam ediyor.

Karataş bu kapsamda  Çankırı, Karabük, Kastamonu, Zonguldak, Bartın, Bolu, Sakarya ve Düzce’de teşkilatlarımızı ziyaret etti, şube ve il başkanlarımız ve yönetimleri ile bir araya geldi, temsilci toplantıları düzenledi, kurum ve kuruluşlarda üyelerimizi çalıştıkları birimlerde ziyaret ederek sorunları yerinde dinledi.

Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş’a yürüttüğü saha çalışmaları kapsamında Çankırı İl Başkanımız Sadık Çemek, Karabük İl Başkanımız Damla Yılmaz Ekemen, Kastamonu İl Başkanımız Abdurrrahman Yılmaz, Zonguldak-Bartın Şube Başkanımız Recai Özcan, Bolu Şube Başkanımız Hacer Çınar, Sakarya Şube Başkanımız Ahmet Kamil Bilgin, Düzce İl Başkanımız İmran Önen ve yönetim kurulu üyeleri ile temsilcilerimiz eşlik etti.

 

TEMSİLCİLERLE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI YAPILDI

Çalışma yapılan illerde kurumlarda yaşanan sıkıntılar, TİS hükümlerinin uygulamasından kaynaklanan sorunlar,  ASH Bakanlığı yeni dönem toplu iş sözleşmesi müzakereleri, üniversitelerdeki örgütlenme mücadelesi gibi konularda teşkilatlarımız ile istişarelerde bulunan Remzi Karataş Zonguldak Çaycuma Devlet Hastanesi’nde görev yapan temsilcilerimiz ile de bir araya geldi.

Teşkilat Uzmanımız Kamil Erdoğan ile birlikte temsilcilerin sorularını cevaplandıran, kurumlarda yaşanan sıkıntıları dinleyen Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş sendikal faaliyetlerimiz ve yürütülen süreçlere ilişkin bilgilendirme de yaptı.

 

HAK-İŞ İL BAŞKANLIKLARINA ZİYARET

 

Karataş HAK-İŞ Kastamonu İl Başkanı Mustafa Çağlı’yı da Kastamonu şubemizde ağırladı, il genelinde konfederasyon ve bağlı üye sendikaların çalışmaları konusunda istişarelerde bulundu.

Genel Başkan Yardımcımız Karataş aynı zamanda HAK-İŞ Sakarya İl Başkanı Mesut Gökdemir ve HAK-İŞ Düzce İl Başkanı Talat Örnek’i de ziyaret etti, sendikal faaliyetler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

 

Fotoğraflar

TOP

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ KARATAŞ’TAN ÇANKIRI, KARABÜK, KASTAMONU, ZONGULDAK, BARTIN,BOLU, SAKARYA ve DÜZCE’DE BÜYÜK SAHA ÇALIŞMASI