GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN’DAN MALATYA’DA BÜYÜK SAHA ÇALIŞMASI

REKTÖRLÜK VE BAŞHEKİMLİKLER ZİYARET EDİLDİ, İL MÜDÜRLERİYLE BİR ARAYA GELİNDİ

 

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, Malatya’da büyük bir saha çalışması gerçekleştirdi.

Doğan bir hafta süren temasları çerçevesinde İnönü Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Ahmet Kızılay’ı, Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Doç. Dr. Adil Başkıran’ı ziyaret etti,  Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü ile bir araya geldi. Süleyman Doğan ziyaretleri kapsamında Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi Başhekim ve Yöneticileri ile toplantılar yaptı, AK Parti ve  MHP İl Başkanları ile görüştü. Süleyman Doğan ayrıca Sendikamız Elazığ Şube Başkanlığı’nı da ziyaret ederek temaslarda bulundu.

Doğan’ın saha çalışmalarına Sendikamız  Güneydoğu Bölge Başkanı Fadlı Erdem, Malatya Şube Başkanımız Mustafa Türkoğlu ve Yönetimi ile temsilcilerimiz de eşlik etti.

 

REKTÖR KIZILAY İLE BİR ARAYA GELİNDİ

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan Malatya’da yürüttüğü genel saha çalışması kapsamında İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay’ı Rektörlükteki makamında ziyaret etti.

Son derece samimi ve yapıcı bir ortamda geçen görüşmede Sendikamızın faaliyetleri konusunda Rektör Kızılay’a bilgi verildi, sağlık ve sosyal hizmet işçileri adına Malatya ölçeğinde gerçekleştirilen örgütlenme çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuldu.

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan başkanlığındaki Öz Sağlık-İş heyetinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirten Rektör Kızılay, üniversiteye bağlı kurumlarda görev yapan sağlık işçilerinin çalışma koşullarının iyileştirilmesi ve motivasyonlarının kendileri için de son derece önemli olduğunu kaydetti. Kızılay, bu konuda Sendikanın getirmiş olduğu çözüm önerilerini de önemsediğini kaydetti.

 

TURGUT ÖZAL TIP MERKEZİ BAŞHEKİMİ ZİYARET EDİLDİ

Malatya saha çalışması kapsamında Turgut Özal Tıp Merkezi Başhekimi Doç. Dr. Adil Başkıran’da ziyaret edildi.

Malatya Şube Başkanı Mustafa Türkoğlu ve Güneydoğu Bölge Başkanı Fadlı Erdem ve temsilcilerimizle birlikte Başhekim Başkıran ile bir araya gelen Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, kurumda çalışan sağlık işçilerinin sorunları ile ilgili istişarelerde bulundu, sendika olarak sorunların çözümü konusundaki önerilerimizi iletti.

 

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET 


Genel Başkan Yardımcımız Doğan’ın Malatya’da ki bir diğer ziyareti Malatya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Recep Bentli’ye oldu. Doğan ve beraberindeki heyet kurum ve kuruluşlarda görev yapan sağlık personelinin sorunları ve sendikal çözüm önerilerini paylaştı.

 

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜNE ZİYARET

Süleyman Doğan’ın Malatya’daki bir başka ziyareti Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Rasim Bulut’a  oldu. Bulut’u makamında ziyaret eden Doğan ve beraberindeki heyet, il müdürlüğüne bağlı kurumlarda görev yapan sosyal hizmet işçilerinin yaşadığı sorunları aktardı, çözüm önerilerinde bulundu.

 

YEŞİLYURT HASAN ÇALIK DEVLET HASTANESİ ZİYARET EDİLDİ

Saha çalışmalarının bir diğer durağı Malatya Yeşilyurt Hasan Çalık Devlet Hastanesi oldu. Burada Hastane Başhekimi Dr. Öğrt. Üyesi Erhan Berk ile Hastane Müdürü Bülent Mehmet Metin’i ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, kurumda çalışan üyelerimiz ve diğer sağlık işçilerinin sıkıntılarını idarecilere aktardı ve sorunların çözümü konusunda birlikte hareket etme iradesini ortaya koydu.

 

AK PARTİ VE MHP İL BAŞKANLIKLARINA ZİYARET

Malatya temasları sırasında AK Parti İl Başkanı Avukat İhsan Koca ve MHP İl Başkanı Mesut Samanlı’yı makamlarında ayrı ayrı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan ve beraberindeki heyet, il genelindeki kurum ve kuruluşlarda görev yapan sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarının çözümü konusunda destek istedi.

Ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını belirten Ak Parti İl Başkanı İhsan Koca ile MHP İl Başkanı Mesut Samanlı, yetkili sendika olan Öz Sağlık-İş’in hem sendikal hem de sivil toplum örgütü sıfatlarından kaynaklanan çalışmalarını ilgi ile takip ve takdir ettiklerini ifade ettiler.

Sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarının çözümünde gerekli desteği sonuna kadar vereceklerini belirten AK Parti ve  MHP  İl Başkanları bu konuda Sendikamız heyetinden ayrıntılı bilgi aldılar.

 

HİZMET İŞ MALATYA ŞUBESİ ZİYARET EDİLDİ

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan saha çalışmaları kapsamında Hizmet İş Sendikası Malatya Şubesi’ni de ziyaret etti.

Şube Başkanı Bünyamin Geler’i ziyareti sırasında Başkan Yardımcımız Doğan’a  Malatya Şube Başkanımız  Türkoğlu, Bölge Başkanımız Erdem ve temsilcilerimiz de eşlik etti.

 

DOĞAN ELAZIĞ ŞUBEMİZLE İSTİŞARELERDE BULUNDU

Sendikamız heyeti saha temasları çerçevesinde Sendikamız Elazığ Şubesi’ni de ziyaret etti.

Şube Başkanımız İrfan Demirtaş tarafından ağırlanan Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan ve beraberindeki heyet, il ölçeğindeki sendikal çalışmalarımız hakkında bilgi aldı, sorunların çözümü konusunda Bakanlıklar nezdinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

 

 

Fotoğraflar

TOP

GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ DOĞAN’DAN MALATYA’DA BÜYÜK SAHA ÇALIŞMASI