GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ MERSİN VE HATAY’DA ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI

Sendikamızın yerindelik ilkesiyle yürüttüğü sağlık ve sosyal hizmet personelinin sorunlarının hızlı çözümü için Genel Başkan Yardımcılarımız Süleyman Doğan ve Mustafa Özüpek illerde ziyaretlerde bulundu, üyelerimizle bir araya geldi.

Saha çalışması kapsamında Mersin Üniversitesi Genel Sekreteri İsa Değirmenci, Toros Devlet Hastanesi Başhekimi Gültekin Çalışkan ve Mersin Şehir Hastanesi ziyaret edildi, üyelerin sorunları paylaşıldı.

 

 

Genel Başkan Yardımcılarımız Özüpek ve Doğan’ın Mersin ziyaretlerinden sonraki durağı ise Hatay oldu.                                                                                     

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’nde üyelerle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcılarımız üyeleri sendikal faaliyetler hakkında bilgilendirdi.

Üyelerle gerçekleştirilen bilgilendirme toplantısının ardından, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya’yı ziyaret eden heyetimiz üyelerin sorunları hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu, sendikal çözüm önerilerinden bahsetti.

 

Genel Başkan Yardımcılarımıza ziyaretlerinde Mersin Şube Başkanımız Özgür Turhan, Hatay Şube Başkanımız Fehmi Azboy, yönetim kurulu üyeleri ve temsilcilerimiz de eşlik etti.

Fotoğraflar

TOP

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARIMIZ MERSİN VE HATAY’DA ÜYELERİMİZ İÇİN SAHADAYDI