GENEL BAŞKAN SERT’İN İLLERDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

SERT GİRESUN’DA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, sağlık ve sosyal hizmet personeli üyelerimizin sorunlarının yerinde ve hızlı çözümü için Giresun’da temaslarda bulundu.

Genel Başkan Sert, Giresun temasları kapsamında Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Fethi Elmas ile  İl Sağlık Müdürü Muhammet Bulut’u ziyaret ederek, kurumlarda çalışan üyelerimizin sorunlarını iletti, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret kapsamında İl Müdürlükleri ve bakanlıklara  bağlı kurum ve kuruluşlarda çalışan üyelerle bir araya gelen Genel Başkan Sert, imzalanan Sağlık Bakanlığı Toplu İş Sözleşmesi hakkında bilgilendirdi üyeleri bilgilendirdi, soruları cevaplandırdı.

Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları  Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Müdür Yardımcısı Fatih Süleyman Tatlı’yı da ziyaret eden Genel Başkan Sert, burada da  birimleri ziyaret etti, temsilcilerimiz ile biraraya geldi.

Genel Başkan Sert’e ziyaretlerinde Genel Başkan Yardımcımız Tuba Gülpembelioğlu, Karadeniz Bölge Başkanımız Ergin Erbaşaran, Giresun Şube Başkanımız Hamza Türkmen, Yönetim Kurulu Üyeleri  ve temsilcilerimiz eşlik etti.

Fotoğraflar

TOP

GENEL BAŞKAN SERT’İN İLLERDE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR