GENEL BAŞKAN SERT YOZGAT’TA TEMSİLCİLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİ

SORUNLARI VE TALEPLERİ DİNLEDİ

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert, Yozgat’ta teşkilatımız ile bir araya geldi, düzenlenen temsilciler toplantısına katıldı.

Genel Başkanımız Devlet Sert’e Yozgat temasları kapsamında Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Özüpek, Yozgat Şube Başkanımız Mehmet Akyol ve yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Toplantıda üyelerimizin sorunlarına ilişkin talepleri dinleyen Genel Başkan Sert, müzakere sürecinde olan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı toplu iş sözleşmesi, zorunlu emeklilik, tayin-becayiş uygulamalarına ilişkin sendikal çalışmaları anlattı.

 

SERT, YOZGAT BELEDİYESİ EK PROTOKOL İMZA TÖRENİNE DE KATILDI

Genel Başkanımız Devlet Sert ve beraberindeki Sendikamız heyeti, Hizmet-İş Sendikası ile Yozgat Belediyesi Personel A.Ş. ve Yozgat Belediyesi YBK İnşaat Temizlik ve Tic. Ltd. Şti. arasında gerçekleştirilen ek protokol imza törenine de katıldı.

Ek Protokol HAK-İŞ Konfederasyonumuz Genel Başkanı Mahmut Arslan ile Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse tarafından imzalandı.

Törene ayrıca HAK-İŞ Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Başkan Vekili Av. Hüseyin Öz, Hizmet-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Özdemir ve Hizmet-İş Sendikası Kurucu Genel Başkanı Hüseyin Tanrıverdi de katıldı.

İmza töreninin sona ermesinin ardından heyet, Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’yi makamında ziyaret ederek, imzalanan ek protokol ve sendikal çalışmalar hakkında istişarede bulundu.

Fotoğraflar

TOP

GENEL BAŞKAN SERT YOZGAT’TA TEMSİLCİLERİMİZ İLE BİR ARAYA GELDİ