GENEL BAŞKAN SERT TOKAT’TA TEŞKİLATIMIZLA BİR ARAYA GELDİ

BÜYÜK SAHA ÇALIŞMASI YAPILDI, TEMSİLCİLERLE İSTİŞARE GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert’in ülke genelinde yaptığı saha çalışmalarından birisi de Tokat’ta gerçekleştirildi.

Genel Başkanımız Sert, Tokat’ta teşkilatımızın yoğun ilgi ve coşkusu ile karşılandı, temsilcilerimizin geniş katılımı ile düzenlenen temsilciler toplantısı yapıldı, kurum ve kuruluşlar ziyaret edildi, sorunlara ilişkin istişare toplantıları düzenlendi.

 

TOKAT TEŞKİLATINDAN KARŞILAMA

Tokat’ta bulunan üyelerimizin sorunları ve taleplerine cevap vermek için saha çalışması yürüten Genel Başkanımız Devlet Sert ve Genel Başkan Yardımcılarımız Adem Yavuz, Mustafa  Özüpek ve  Süleyman Doğan’dan oluşan heyetimiz Tokat teşkilatımız, üyelerimiz ve temsilcilerimiz tarafından il girişinde büyük bir coşku ile karşılandı. Genel Başkanımız Devlet Sert karşılamada bulunan tüm teşkilatımız ile tek tek selamlaştı.

 

TOKAT ŞUBE BAŞKANLIĞIMIZA ZİYARET

Genel Başkanımız Sert ve  Yönetim Kurulu Üyelerimiz çalışma kapsamında önce Şube Başkanlığımızı ziyaret etti. Tokat Şube Başkanımız Faruk Çevik ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Heyetimiz, il bazlı sendikal faaliyetler hakkında bilgi aldı, istişarede bulundu.

 

GENİŞ KATILIMLI TEMSİLCİLER TOPLANTISI

Genel Başkan Devlet Sert ve Genel Başkan Yardımcılarımız, Tokat’taki kurumlarda görev yapan temsilcilerimiz ile bir araya geldi.

Sendikal faaliyetler, sorunlar ve sendikal çözüm önerilerinin istişare edildiği geniş katılımlı Temsilciler Toplantısı’nda, temsilcilerimizin çalıştıkları kurumlarda yaşadıkları sorunlar ve talepler de dinlendi.

Toplantıda sorularını yanıtlayan Genel Başkan Sert, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı TİS süreci, zorunlu emeklilik, tayin-becayiş, kapsam dışı kalanlar ve diğer sorunların çözümü noktasında verilen sendikal mücadeleyi anlattı.

 

ASH İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Temsilciler Toplantısı’nın ardından Aile ve Sosyal Hizmetler Tokat İl Müdürü Mahmut Özdemir ziyaret edildi.

Genel Başkanımız Devlet Sert başkanlığındaki heyetimiz, İl Müdürü Özdemir’e üyelerimizin ve genelde sosyal hizmet çalışanlarının kurumlarda yaşadığı sıkıntılar hakkında bilgilendirme yaptı, sendika olarak taleplerimizi ve çözüm önerilerimizi sundu.

 

BELEDİYE BAŞKANI EYÜP EROĞLU’NA ZİYARET

Genel Başkan Devlet Sert’in Tokat’taki temasları kapsamında bir sonraki durağı Tokat Belediyesi oldu. Sert, Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu’nu ziyaret etti.

Sendikamızın faaliyetleri hakkında Başkan Eroğlu’na bilgi veren Genel Başkan Sert, il genelinde görev yapan sağlık ve sosyal hizmet işçilerinin sorunlarını paylaştı, çözüm bekleyen sorunlarla ilgili Belediyeden beklenen destekleri dile getirdi.

Tokat Belediye Başkanı Eroğlu ise, Genel Başkan ve Genel Merkez yöneticilerimizin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu, sendikanın taleplerini dikkate alacaklarını belirtti.

Sendikamız heyeti aynı zamanda Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Bandırmalı’yı da ziyaret etti.

 

HAK-İŞ İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert ve beraberindeki heyet, HAK-İŞ Tokat İl Başkanı Resul Demir’i ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında il genelinde örgütlü diğer kardeş sendikalarımıza ve Sendikamız Şube Başkanlığı’na verilen desteğe teşekkür edilirken, sağlık ve sosyal hizmet personelinin sorunlarının çözümü ve sendikal faaliyetler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

***

Genel Başkanımız Devlet Sert ve Genel Başkan Yardımcılarımızın Tokat saha çalışmalarının tamamına Tokat Şube Başkanımız Faruk Çevik ve Yönetim Kurulu Üyeleri de eşlik etti.

 

Fotoğraflar

TOP

GENEL BAŞKAN SERT TOKAT’TA TEŞKİLATIMIZLA BİR ARAYA GELDİ