GENEL BAŞKAN SERT SİVAS’TA TEŞKİLATIN NABZINI TUTTU

KURUM ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Genel Başkanımız Devlet Sert, Sivas’ta gerçekleştirdiği temaslar kapsamında teşkilatımızla bir araya geldi, kurum ve kuruluşlarda ziyaretlerde bulundu.

 

TEMSİLCİLER TOPLANTISINA KATILDI

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert,  Sivas’ta şubemize bağlı kurum ve kuruluşlardaki temsilcilerimiz ile bir araya geldi, istişarelerde bulundu.

Temsilcilerimizin çalıştıkları kurumlarda ve birimlerde yaşanan sıkıntıların dile getirildiği, sendikal faaliyetler hakkında istişarenin yapıldığı temsilciler toplantısında Genel Başkanımız Sert’ de  Ek Ödeme, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı  TİS süreci,  TİS sonrası  Sağlık Bakanlığı’ndaki kazanımlar, tayin becayiş ve zorunlu emeklilik konusunda Sendika olarak yapılan girişimler, kadro sonrası yaşanan sıkıntıların çözümü konusundaki faaliyetler ve düzenlenen Çalıştay ile önümüzdeki aylarda Türkiye genelinde başlayacak olan  kapsamlı temsilci eğitimlerine ilişkin bilgi verdi, temsilcilerin sorularını cevaplandırdı.

Genel Başkan Sert’e toplantıda Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Adem Yavuz, Mustafa Özüpek ve Süleyman Doğan ile Sivas Şube Başkanımız İbrahim Eyce ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

 

İL MÜDÜRLÜKLERİ ZİYARET EDİLDİ

   

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert ve beraberindeki heyet, temsilciler toplantısının ardından Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan, İl Sağlık Müdürü Selçuk Moğulkoç ve İl Sağlık Müdürlüğü Personel Daire Başkanı Suzi Dastan’ı ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde il bazlı sorunlar ve sendikal çözüm önerilerinin yanı sıra temsilcilerimizden gelen talep ve sorunlar da iletildi. 

Fotoğraflar

TOP

GENEL BAŞKAN SERT SİVAS’TA TEŞKİLATIN NABZINI TUTTU