GENEL BAŞKAN SERT, GENEL KURUL SONRASI HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİNİ KABUL ETTİ

Öz Sağlık-İş Sendikamızın 3. Olağan Genel Kurulu sonrası yönetim kurulumuza hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Sendikamız Genel Başkanı Devlet Sert ve yönetim kurulu üyelerimiz genel merkezimizde hayırlı olsun ziyaretlerini kabul etti.

 

HİZMET-İŞ SENDİKASI’NDAN ZİYARET

Hizmet-İş Sendikası Genel Başkanı Vekili Av. Hüseyin Öz, Genel Başkan Yardımcıları Halil Özdemir ve Celal Yıldız, Genel Sekreteri Av. Oğuz Aksoy da Genel Başkanımız Sert’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ayrıca Hizmet -İş Sendikası Yozgat Şube Başkanı Ferman Zararsız ve Hizmet-İş Denetleme Kurulu Üyesi Ayşe Usta’da hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.

Heyetin ziyaretine Sendikamız Genel Başkan Yardımcıları Süleyman Doğan, Mustafa Özüpek ve Remzi Karataş da eşlik etti.

 

OLEYİS SENDİKASI’NDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Genel Başkan Sert, OLEYİS Sendikası Genel Başkanı Vedat Böke ve Genel Başkan Yardımcısı Erdoğan Yılmaz’ın hayırlı olsun ziyaretlerini makamında kabul etti.

Ziyarette Genel Başkanımız Sert’e, Genel Başkan Yardımcılarımız Mustafa Özüpek, Remzi Karataş ve Süleyman Doğan eşlik etti.

 

ÖZ TOPRAK-İŞ SENDİKASI’NDAN ZİYARET

Sendikamıza bir diğer hayırlı olsun ziyareti ise Öz Toprak-İş Sendikası Genel Başkanı Metin Özben tarafından gerçekleştirildi.

Öz Toprak-İş Sendikası Genel Başkanı Özben, Genel Başkan Sert’e genel kurul sonrası başarı dileklerini iletti.

 

MEDYA-İŞ SENDİKASI’NDAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Medya-İş Sendikası Genel Başkanı Sezai Ballı ve Genel Başkan Yardımcısı Sefa Özdemir’de Genel Başkan Sert’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genel Başkanımızı ve yönetim kurulumuzu tebrik eden heyetin ziyaretinde Genel Başkan Yardımcımız Remzi Karataş da hazır bulundu.

Fotoğraflar

TOP

GENEL BAŞKAN SERT, GENEL KURUL SONRASI HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİNİ KABUL ETTİ