ÇANAKKALE’DE SAHADAYIZ

Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan’ın saha çalışmaları Çanakkale ile devam ediyor.

 

AİLE SOSYAL HİZMET VE İL SAĞLIK MÜDÜRLERİ İLE GÖRÜŞME

Genel Merkez Teşkilat Uzmanlarımızdan Murat Bişkin, Çanakkale Şube Başkanımız Recep Esen, Şube Başkan Yardımcıları Emrah Kaplan ve Muhammet Islak ile birlikte Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer’i ve İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk’ü ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, ilde görev yapan sağlık ve sosyal hizmet işçilerinin ve üyelerimizin sıkıntılarını görüştü, sendikal çözüm önerilerimizi sunarak, sorunların çözümü konusunda ortak irade geliştirilmesine ilişkin istişarelerde bulundu.

 

REKTÖR VE BAŞHEKİME ZİYARET

Beraberindeki heyet ile birlikte Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr Hasan Keser ile Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat ve Üniversite Sağlık, Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hasan Ali Kiraz’ı ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Doğan, bu kurumlarda çalışan üyelerimizin sıkıntılarını dile getirdi.

Kurum genelinde görev yapan üyelerle de bir araya gelen, birimleri ziyaret eden Öz Sağlık-İş Heyeti, üyelerimizin ve diğer işçilerin sorularını cevaplandırdı, TİS’lere ilişkin bilgi verildi.

 

TEMSİLCİLERLE TOPLANTI

Çanakkale genelindeki kurum, kuruluşlardaki ziyaretlerin ardından Sendikamız Çanakkale Şubesi’nde temsilcilerimiz ile bir araya gelindi.

Temsilci toplantısında hem Sağlık Bakanlığı, hem Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı toplu iş sözleşmeleri hakkında soruları cevaplandıran Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Doğan, sendikamızın süreçle ilgili sonuç almaya yönelik çalışmaları hakkında da temsilcilerimizi bilgilendirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOP

ÇANAKKALE’DE SAHADAYIZ