ASH BAKANLIĞI’NDA TİS MESAİMİZ DEVAM EDİYOR

Sendikamız Genel Başkan Yardımcısı Adem Yavuz ve beraberindeki uzman heyetimiz müzakereleri devam eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı toplu  iş sözleşmesi kapsamında Bakanlık bürokrasisi ile görüşmelerini sürdürüyor.

Yavuz, bu kapsamda Kadının Statüsü Genel Müdürü Gülser Ustaoğlu, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı İsa Tekpınar ve Personel Genel Müdürlüğü adına Ramazan Boduç’u ziyaret ederek masada müzakeresi devam eden konularla ilgili istişarelerde bulundu, sendika  olarak taleplerimizi dile getirdi.

Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz ve heyetimizin Kadının Statüsü Genel Müdürü Gülser Ustaoğlu’na yapmış olduğu ziyarette Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Olgun Gündüz ve Daire Başkanı Sebahattin Kılıç’ın da hazır bulundu.

TİS Heyetimiz, Genel Müdür Ustaoğlu ve bürokratlara toplu iş sözleşmesi taleplerimizin yanısıra sorumluluk tazminatı ve pandemi dönemindeki çalışmalarla ilgili kurumlarda yaşanan sıkıntılar ve sendikal çözüm önerilerimizi anlattı, ortak çözüm iradesi konusunda istişarelerde bulundu.

Heyetimizin yapmış olduğu sunum ve çözüm önerilerini dikkatle dinleyen Genel Müdür Gülser Ustaoğlu, taleplerin değerlendirileceğini, çalışma barışını koruyan, sorunları çözen bir  toplu sözleşmenin kendileri için de son derece önemli olduğunu söyledi.

ASH BÜROKRATLARINA ZİYARET

Genel Başkan Yardımcımız Yavuz, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bürokratlarına da ziyarette bulundu.

Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı İsa Tekpınar ve Personel Genel Müdürlüğü adına Ramazan Boduç’u ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımız Adem Yavuz ve TİS heyetimiz bu görüşmelerde de  toplu iş sözleşmesi taleplerimizi anlattı.

Genel Başkan Yardımcımıza ziyaretlerinde Sendikamız Kadın Komite Başkanı ve Genel Denetleme Kurulu Üyesi Tuba Gülpembelioğlu, Genel Denetleme Kurulu Üyesi Tuba Kavaklı, TİS Uzmanlarımız Emre Kılıç ve Ecrin Ferah eşlik etti.

TOP

ASH BAKANLIĞI’NDA TİS MESAİMİZ DEVAM EDİYOR